כרמי מרכז קוסמטי רפואי

קוסמטיקה מתקדמת

אנא מלאי פרטים בטופס ונחזור אליך בהקדם

arrow-left2, arrow-left, left, previous
פצעים בישבן
אין כמו הטיפולים
אצל כרמי
arrow-down2, arrow-down, download, bottom
חיטוב הגוף והעלמת צלוליט
סוף לאקנה

טיפול באקנה וצלקות אקנה

ניסיתם תרופות ומשחות איך עדיין סובלים מאותו מטרד? רוצים פתרון מהיר וקל?

בואו ליהנות מפתרון קליני מוכח, החל מהטיפול הראשון רואים שינוי רב, ללא תופעות לוואי, ללא כאב וללא תרופות לבליעה. פתרון מקצועי למיגור שורש הבעיה.
לייעוץ ואבחון ראשוני חינם, צרו קשר עוד היום!

איך להיפטר מהחצ'קונים (פצעי בגרות, אקנה) כמה שיותר מהר? מה עושים?
בואו לעשות מהפך בפנים, שיגרום לכם לפנים חלקות מפצעים ולאושר רב. מראה הפצעים מציק לכם? מגרד? ואתם "מתים" לפוצץ את החצ'קונים המגעילים. מתביישים ללכת לבית הספר? מתוסכלים? לפעמיים אתם חולמים איך היו נראים החיים שלכם אילו היה לכם פנים חלקות מפצעים. טיפול באקנה דורש מיומנות של קוסמטיקאית רפואית. שלב חשוב בטיפול באקנה הוא טיפול בחצ'קונים.
טיפול באקנה
העלמת כתמים בפנים מתבצעת בעזרת חומרי הבהרה ובעזרת טכנולוגיה של גלי רדיו התוצאות נראות לעין כבר לאחר הטיפול הראשון.
בייעוץ הראשוני כרמי מרכיבה תכנית טיפול מדויקת ופשוטה כיצד להיפטר מהמטרד של הפצעים.

לפצעונים שמתנחלים על הפרצוף יש השלכות לא רק על המראה החיצוני, אלא גם ובעיקר על הדימוי העצמי מתבגרים רבים עם פצעי בגרות מגלים רצון עז להיראות כמה שפחות בחברה ומבטלים צדדים חיוביים באישיותם ובהופעתם.

הרבה פעמים יש לחצ'קון אחד משמעות גדולה יותר מדברים אחרים שסובבים את המתבגרים. לפצעי הבגרות יש השלכות על הדימוי העצמי של המתבגר ולחוסר נוחות. 
בגיל הזה בנים מסתכלים על בנות ולהפך והעיסוק בשאלה "איך אנחנו נראים?" נראה להם מאד חשוב. לגבי חלקם התחושה סביב הפצעים כל כך קשה, עד כדי ביטול עצמי וחוסר רצון להתערות בין אנשים ובני נוער, יש כאלה שימנעו מהליכה למסיבות כדי לא לפגוש בני נוער אחרים והעובדה שבטווח הגילאים המדובר יש למראה החיצוני משמעות מרכזית נותנת לעניין הפצעים משקל גדול יותר.

כרמי מודעת היטב לרגישות הרבה בעניין הטיפולים וגם לסבל הנפשי בני נוער מתלבטים איך לטפל באקנה, האם יש להקפיד על תזונה מיוחדת? איזה מאכלים (שוקולד, פיצות, פיצוחים) מפריעים לריפויי? איך, והאם אפשר להתאפר? באיזה תרופות לא להשתמש? המחלקה של טיפול באקנה עוזרת לבני הנוער להשיג תוצאות שנוח להם להסתכל במראה ולהיות מרוצים מעצמם. טיפול בחצ'קונים וכן העלמת כתמי אקנה היא מטרת הריפוי.


כרמי טוענת שפצעי הבגרות (אקנה) נגרמים כתוצאה משילוב מרכיבים שהעיקריים בהם הם עליה בהפרשת שומן מבלוטת השומן, עליה ברמת החיידקים שבתוך בלוטת השומן, וחסימת הפתח בבלוטת השומן, שילוב שלושת המרכיבים האלה גורם להתפתחות דלקת ופצעונים.

במרכז הקוסמטי רפואי כרמי תתאים לכם בצורה מדויקת תכנית ריפויי בהתאמה אישית שתתן מענה גם איך למנוע צלקות ולטפל באופן מקצועי עם ידע, מומחיות, בפתרון הבעיה במהירות האפשרית.

כרמי מרכז קוסמטי רפואי קליניקה בעלת ניסיון רב שנים של טיפולים מוצלחים בפתרון ווהענקת טיפול באקנה בפנים ואלפי לקוחות מרוצים, ואפשר לומר בוודאות שתוך שימוש קצר בתכנית הטיפולים רואים תוצאות נפלאות, הטכנולוגיה המתקדמת בשילוב פורמולות ריפויי עושים את העבודה והתוצאות מדהימות!

כבר לאחר הטיפול הראשון תרגישו בהבדל ותראו את השינוי יום – יום במראה ותחייכו בסיפוק. הליווי המקצועי כולל העצמת הביטחון העצמי, אימוץ שגרת טיפוח בריאה, שינויי הרגלי תזונה וטיפול ממוקד להעלמת כתמי אקנה.

כרמי מרכז קוסמטי רפואי ברחובות מציע עצות לטיפול באקנה ופצעי בגרות – טיפול בבית בסיסי עוזר להתמודד עם הסובלים מאקנה העלמת כתמים בפנים

לא לפוצץ את הפצעונים – פיצוץ החצ'קונים עלול להוביל להצטלקות וכתמים בעור הפנים. טיפול בחצ'קונים חייב להיות מקצועי.

להימנע משטיפת הפנים במים חמים – דבר ראשון לשטוף בבוקר עם אל סבון, פעם בבוקר ופעם בערב לפני השינה. מה שבאמת עובד זה מי פנים רפואיים, מורחים מעט עם צמר גפן באזור החצ'קונים לפני שהולכים לישון, בבוקר תראו שהחצ'קונים קטנו…

להקפיד על תזונה נכונה – למרות שאין הוכחה מקצועית שקיים קשר ישיר בין אקנה לתזונה, החרפה באקנה יכולה להופיע לאחר אוכל חריף במיוחד, אוכל שומני, ובעיקר לאחר אכילה של פיצוחים או אוכל אחר העשיר במלחים, כמה שפחות לאכול דברים מטוגנים, חטיפים להתרחק ממיצים ממותקים וכל המוצרים מקמח לבן כגון פסטות, פיצות, בגטים, בורקס וכו'.

להימנע משימוש במוצרי טיפוח אגרסיביים שיחמירו את המצב – חשוב לבחור מוצרים קוסמטיים שעליהם כתוב OIL FREE – NON COMEDOGENIC שמשמעותם המוצר נבדק והוא אינו סותם את בלוטות החלב.

חשיפה מצטברת לשמש – עלולה לגרום לנזקים קבועים בעור מומלץ למרוח על האזור הנגוע קרם לחות על בסיס מימי עם מסנן קרינה המיועד לעור אקנתי.

שמירה על ניקיון השיער – חשוב לשמור על ניקיון השיער והרחקתו מהפנים. מומלץ להימנע מג'ל לשיער או כל חומר שומני אחר אשר גורם לסתימת בלוטות החלב ולחפוף את השיער על בסיס יומי.

בגדים – שימוש בבגדים רחבים ונושמים, תיקי גב מעודדים אקנה גב

לשטוף את הפנים פעמיים ביום לא יותר עם אל סבון נוזלי לא עם סבון ולשים מי פנים רפואיים להעלמת ראשים שחורים.

מקלחת – 5 דקות לפני המקלחת קחו מעט מלח ביד (בערך כפית וערבבו עם סבון פנים) ומרחו בתנועות סיבוביות על הפנים – לא באזור העיניים! לחכות 5 דקות ולכו להתקלח לעשות את זה כל יום.

ויטמין A – אחרים מנסים לטפל בעזרת נגזרות של ויטמין A ריאוקוטן אך יש תופעות לוואי חמורות חשש לפגיעה בכבד, פגיעה בפוריות יש להיזהר.

לפני יציאה ניתן למרוח חומר מייבש פצעים מיוחד, ומעליו מיק אפ בהתאמה אישית לצבע הפנים.

טיפ אחרון ויעיל – על בסיס טבעי ללא תופעות לוואי לוקחים תימין (קונים בשוק זה צמח תבלין) משרים באלכוהול 95% למשך 7 ימים ואחר כך מורחים את הנוזל המסונן המכיל את תמצית התימין, התמיסה יעילה ומוצלחת לריפוי וחיסול פצעי הבגרות.
טיפול באקנה גב, בכתפיים ובישבן.
למה זה קורה ומה הטיפול ?


אקנה הוא אחד הסימנים הראשונים של גיל ההתבגרות שבדרך כלל נראה על הפנים, לעיתים רבות זולג גם לכתפיים ולגב, וזה מאד מפריע ללכת עם גב חשוף. התופעה לא נעימה וכואבת והרגשה של חוסר בטחון.

כרמי טוענת שהטיפול באקנה גב ובכתפיים לא שונה מהטיפול באקנה שמופיע בפנים, כבר לאחר הטיפול הראשון רואים הפחתה משמעותית באקנה והתוצאות מדהימות. כרמי ממליצה על תכנית בסיסית שכוללת תכשירי רחצה באמצעות סבונים רפואיים שמסייעים למניעת התפתחות והחרפת המצב של האקנה. כמו כן חומרים נוגדי דלקת ומשחות אנטי בקטריות לקבלת עור יבש ונקי. טיפול באקנה בגב יש לו משמעות רחבה יותר עם החשיפה בקיץ והליכה לים מראה הפצעים הוא מראה לא אסתטי ומוריד את הביטחון העצמי.
טיפול באקנה בגב בשיטת כרמי מעלים את הפצעים, את הדלקת ואת הכתמים מכל חלקי הגוף (גב, ישבן, רגליים, או פנים) ויש העצמה ניכרת בדימויי הגוף ובביטחון העצמי. טיפול אקנה ברחובות עושים רק אצל כרמי מרכז קוסמטיקה רפואית.
* לחץ על המכתב תודה כדי לראות אותו
טיפול באקנה

שמי אביב חמיאס,
סבלתי מפצעים בכל הפנים, אחרי הריפוי אני מצטלם בכייף ויש לי ביטחון עצמי!

אושר והצלחה חברתית לאחר הטיפולים המוצלחים


או קיי! אתם עומדים לצאת למסע שבו החיים שלכם עומדים להשתנות, המסע בלווי כרמי מרכז קוסמטי רפואי תוצאות מובטחות החל מהטיפול הראשון. כרמי מודעת שלביצוע טיפול בפצעים בפנים משמעות רבה לביטחון העצמי, טיפול באקנה מחייב שגרת טיפול שונה וכרמי בנוסף להענקת טיפול בפצעים בפנים מנחה את המתבגרים איך לא לחטט בפנים, פעולה הגורמת לצלקות. לאחר יבוש פצעי האקנה לעיתים צריך להתמודד עם העלמת כתמי אקנה וזאת הסיבה שלכן טיפול באקנה בפנים מצריך מומחיות רבה.